Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • W październiku przedszkolaki z naszego przedszkola miały okazję obejrzeć film pt: Biały Kieł. W tym celu udały się do kina kameralnego przy ul. Bułgarskiej. Film dostarczył dzieciom wiele emocji i wzruszeń. Bardzo się podobał.
    Relacja 2018-10-18, 06:43 | autor: Grażyna Fojud
  • 12 października odbył się koncert w wykonaniu artystów z grupy Mozaika. Tytuł spotkania Pomaluj mój świat!Malujemy tańcem, tańczymy kolorami.
    Relacja 2018-10-18, 06:38 | autor: Grażyna Fojud
  • 1 października Sówki pojechały na wycieczkę do lasu. Mieliśmy nadzieję, że znajdziemy grzyby. Niestety było zbyt sucho i grzybów nie znaleźliśmy. Cudownie było spacerować po lesie, obserwując przyrodę, ślady zwierzyny, wsłuchując się w śpiew ptaków
    Relacja 2018-10-18, 06:33 | autor: Grażyna Fojud
  • 17 września Sówki wybrały się na skrzyżowanie. Obserwowaliśmy ruch uliczny na skrzyżowaniu ulicy Bułgarskiej z ulicą Ognik. Uczyliśmy się, bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Po drodze rozpoznawaliśmy i nazywaliśmy poznane wcześniej znaki drogowe.
    Relacja 2018-10-18, 06:21 | autor: Grażyna Fojud
  • We wtorek 8 maja 2018 r. Grupa II wybrała się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego w Poznaniu. Dzieci wzięły udział w zajęciach praktycznych pt. "Zwierzęta w ogrodzie – na drzewie, pod ziemią i w wodzie". Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, że każdy
    Relacja 2018-05-16, 18:36 | autor: Beata Pożegowiak
  Wstecz 1 2 3 4 5 6 7