Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Treningi dla przedszkolaków - komunikat Akademii Piłkarskiej Reissa

„Jesteśmy aktywni w pandemii – dbamy o nasz rozwój fizyczny! Nasze przedszkole przy współpracy z Akademią Piłkarską Reissa zaprasza na zapoznawcze, niezobowiązujące treningi dla dzieci w wieku 3-4 oraz 5-6 lat. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki na hali ZSE nr 2, ul. Świt 25. Z darmowych zajęć można korzystać do 14 lutego!

Wystarczy, że każdy chętny przedszkolak zabierze ze sobą zwykły strój sportowy (wygodny dres, buty do biegania). Udział może wziąć każdy chętny, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy z naszej placówki, to nic nie kosztuje i służy wspólnej zabawie i integracji naszych grup przedszkolnych. Zajęcia mają formę ogólnorozwojową i służą aktywności fizycznej dzieci, dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy.

Potwierdź udział i zarezerwuj miejsce na treningu: 512538196”

Komunikat 2021-01-27, 10:56 | autor: Izabela Nowak